Aksident në Tiranë, makina përplas të renë te ish-Tregu Elektrik

0

Mësohet se një vajzë është aksidentuar, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar ambulanca, që ka marrë të aksidentuarën si dhe policia.

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te ish-Tregu Elektrik. Mësohet se një vajzë është aksidentuar, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar ambulanca, që ka marrë të aksidentuarën si dhe policia.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme të publikuara nga JOQ Albania, shihet policia dhe grupi hetimor në vendin e ngjarjes, për të gjetur shkakun e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu