Aksioni i SPAK/ Shoqërohen në polici ish-nëndrejtori i Policisë Breçani, shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6 dhe 10 të tjerë

0

TIRANË- Shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6 në Tiranë është arrestuar mbrëmjen e sotme.

Në aksionin e policisë me urdhër të SPAK, janë shoqëruar gjithej 12 persona në Tiranë.

Mes të arrestuarëve është edhe ish-drejtori i policisë Erzen Breçani.

Ende nuk dihet se për çfarë akuzohen personat e arrestuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu