“Ambasadorja e SHBA, prokurorë, politikanë dhe aktorë”, kush janë personat VIP që morën pjesë në filmin ““Agjenti 007”

0

Pasditen e djeshme, u shfaq në Kinema Millenium, filmi i fundit i James Bond, “No time to die” teksa të pranishëm ishin disa VIP-a dhe personalitete shqiptarë.

Mes tyre ishte kryebashkiaku Erion Veliaj, ambasadori anglez Alastair King-Smith, ambasadorja amerikane Yuri Kim, Ministrja e Kulturës, Elva Margariti dhe Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi.

Pjesë e kësaj ceremonie ishte edhe parakalimi në tapetin e kuq, ku të ftuar VIP do të fotografohen apo mund të intervistohen.

Bora Zemani, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, Elvana Gjata, Eneda Tarifa e plot personazhe të njohur të jetës publike u bënë bashkë në këtë shfaqje të parë të filmit të ri të Bond.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here