Arrestohet 58-vjeçari në Tiranë, i gjendet gjatë kontrollit një sasi kokaine

0

TIRANË

Policia e Tiranës ka arrestuar një 58-vjeçar pasi i është gjetur një sasi kokaine.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit I. M., 58 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik dhe të banesës, nga shërbimet e Policisë, iu gjetën dhe sekuestruan një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë dhe një peshore elektronike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu