Atentat 32-vjeçarit shqiptar në Greqi

0

Atentat ndaj 32 vjeçarit shqiptar në Greqi. Ai qëllohet me dy plumba në Athinë të dielën në mbrëmje, një plumb e merr në shpatull ndërsa plagoset edhe një vajzë 20-vjeçare greke, kalimtare e rastësishme. Mediat greke shkruajnë, dy të shtëna, dy persona që nuk njihen të plagosur, asnjë dëshmitar, asnjë gëzhojë, janë elementët që përbëjnë enigmën e misterit me të shtënat jashtë një shkolle në Panormos, që shqetëson autoritetet.

Hetohet e e shkuara e 32 vjeçarit i cili është i skeduar për raste droge nëse burim i të shtënave është e shkuara e tij. Të dy të plagosurit u paraqitën në spital pas ngjarjes për të marrë ndihmë. Vajza greke ka marrë një plagë në kofshën e djathtë dhe 32-vjeçari me plagë në shpatull.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu