Atentati/ Del emri i personit të vrarë

0

Të shtëna me armë kanë tronditur sot Tiranën. Personi i mbetur i vrarë është Kudret Saliaj dhe një tjetër i plagosur në një lokal shumë pranë gjykatës së Tiranës.

Detajet e reja mendohet se vrasje ka ardhur për çështje divorci, teksa e ka pësuar dhe avokati Adriatik Cama. Policia po punon për zbardhejn e ngjarjes.
Burime bëjnë me dije se ai u vra nga Mexhit Picari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here