Atentati në kryeqytet, Policia e Elbasanit ‘në këmbë’: Kontroll intensiv për kapjen e autorëve

0

Policia e Elbasanit ka ngritur pika kontrolli në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan për të kapur autorët e dyshuar për ngjarjen e rëndë në kryeqytet.

Burime bëjnë me dije se autorët, ende të paidentifikuar janë larguar me një automjet tip ‘Benz’ e Class të zi.

Kujtojme se pasditen e sotme nga ky atentat në Don Bosko, mbeti një i vdekur dhe 4 të plagosur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu