Babai i shqetësuar për zhdukjen e vajzës së mitur në Vlorë: Iku dhe nuk u kthye më!

0

Më datë 29.07.2022, shtetasi M. L., 40 vjeç, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza e tij e mitur 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu