Berisha: Do krijojmë front të gjerë edhe jashtë Shqipërisë, do kemi koalicion

0

Do bëjmë dhe lëvizje të tjera përveç mbledhjes së elektoratit. Do filloj koalicionin me partië tradicionale. Unë po bëra koalicion jam luajal. Do ketë koalicion dhe me faktorë jopartiak.

Basha të rri në gjirin e Edi Ramës. I di mirë mbështetësit. Ai mund ti mbajë dhe smuind t’i mbajë. Do krijojmë një front të gjerë jashtë Shqipërisë, por edhe në diasporë.

Shqipëria i mohoi 4 ditë në dimër të emigrantëve. është krim i mirëfilltë kundër njerëzimit. Kjo kohë merr fund.

Në siglën e PD do jetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu