Berisha uron SHBA për 4 Korrikun: Gëzuar ditën e Pavarësisë kombit të madh

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për Ditën e Pavarësisë. Në një postim në Facebook, Berisha uron miqtë e tij në SHBA dhe gjithë kombin amerikan.

“Miqve te mi ne SHBA dhe kombit te madh amerikan gezuar 4 Korrikun, diten e Pavaresise te vendit tyre te madh,” shkruan ai në postim.

Bashkë me urimin, Berisha ka publikuar edhe një foto kolazh në të cilin ai shfaqet duke pozuar ish-presidentë si Obama, Bush, Clinton dhe ish-sekretaren amerikane të Shtetit, Hillary Clinton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here