Bie nga ballkoni te Shkëmbi i Kavajës 10-vjeçari polak. Dërgohet rëndë në spital

0

Bie nga ballkoni te Shkëmbi i Kavajës 10-vjeçari polak në Durrës.

Rreth orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli, një 10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu