“Lot dhe puthje” mes Donaldit dhe Borës në Big Brother VIP

0

Edhe pse të ndarë, shtëpia e “BBV” ka bashkuar Bora Zemanin dhe Donald Veshaj-n, mbrëmjen e sotme në një takim “surprizë” le të themi Bora Zemani ishte e ftuar në emision për të takuar një nga mikeshat e saj të fëmijërisë Semi Jaupaj-n, njëkohësisht dhe mikeshën e ngushtë të Donaldit. Ai ka shprehur vetë një dëshirë për ta takuar Borën, që në momentin që mori vesh se ajo ndodhej në shtëpi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here