Bllokoi foltoren, PS ‘hakmerret’ ndaj Flamur Nokës, përjashtohet nga seancat

0

Sekretariati i Etikës, ka marrë vendimin për përjashtimin për dhjetë ditë nga Kuvendi për deputetin Flamur Noka.

Vendimi u mor pas kërkesës së Partisë Socialiste, që të merreshin masa disiplinore për pesë deputetë të PD, në lidhje me situatën e krijuar të enjten e kaluar në Kuvend.

Raporton se ndaj katër deputetëve të tjerë Gazment Bardhi, Luan Baçi, Edi Paloka dhe Ervin Salianji nuk është marrë asnjë masë ndëshkimore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu