Burri denoncon zhdukjen e gruas së tij në Durrës, çfarë dyshohet

0

Një 47 vjeçar me iniciale V.B ka humbur gjurmët. Ka qenë bashkëshorti i saj i cili ka bërë denoncimin në komisariatin e policisë së Durrësit.

Ai ka deklaruar se bashkëshortja e tij ishte larguar nga banesa dhe nuk ishte kthyer më.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu