Cërrik/ Përfshihet nga flakët automjeti në ecje, ja në çfarë gjendje ndodhet drejtuesi

0

Cërrik/ Informacion paraprak

Më datë 18.07.2021, rreth orës 14:00, në aksin rrugor Cërrik – Gostimë, në fshatin Malasej, mjeti tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin A.H., 56 vjeç, banues në fshatin Gjyralë, Cërrik, në ecje e sipër ka marrë zjarrë dhe për pasojë mjeti është djegur pjeserishtë në pjesën e përparme.

Nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here