Cikalleshi mes 11 më të mirëve të Arabisë Saudite

0

ARABI SAUDITE – Sokol Cikalleshi është duke kaluar një formë të mirë në Arabinë Saudite, ndërsa është përfshirë edhe në formacionin e javës të Saudi Professional League.

Skuadra e Al Khaleej e mbylli raundin e 13-të me fitoren 3-2 ndaj Al Wehda, ndërsa ishte sulmuesi shqiptar ai i cili zhbllokoi sfidën që në minutën e 9’.

Deri më tani në Al Khaleej, Cikalleshi numëron 3 gola dhe dy asist.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu