Tjetër tërmet godet Shqipërinë. Epiqendra dhe magnituda

0

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri

Territori shqiptar është tronditur sërish nga lëkundje tërmeti duke pasuar ato të mbrëmjes së kaluar, këtë herë me një intensiteti prej 3.7 ballësh sipas EMSC.

Sakaq, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve ndodhet 30 kilometra larg Tiranës dhe dosa kilometra larg Bulqizës me thellësi 2 kilometra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu