Dagz apo Sarah? Ja kush e la sonte shtëpinë e Big Brother

0

Sarah është e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother VIP.

Ishin votat e shqiptarëve që nxorën jashtë blogeren e njohur.

Ajo ishte në nominim bashkë me DJ Dagz.

Punatën LIVE të 1 janarit, banorët nominuan Sarën dhe Ilirin. Por ky i fundit u zgjodh i preferuari i publikut.

Kështu, përveç imunitetit ai fitoi edhe të drejtën për të futur në nominim kë të dëshironte.

Iliri vendosi përballë kokë më kokë Dj Dagz dhe Sarën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu