Del foto e 35-vjeçarit që vdiq pasi e zuri pllaka e mermerit poshtë

0

MAQELLARË-Punëtori 35-vjeçar që humbi jetën sot në një subjekt që punonte me pllaka mermeri për varre është identifikuar si Bedri Markja.

Sipas informacioneve gjatë kohës që po punonte i ka rënë një pllakë e madhe duke e zënë poshtë. Markja ishte baba i gjashtë fëmijëve dhe punonte në atë subjekt prej kohësh.

Lidhur me ngjarjen në komisariat janë shoqëruar pronari dhe menaxheri i subjektit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu