Dhunuan 29-vjeçaren në Vlorë, arrestohet babai, vëllai dhe i fejuari i saj

0

VLORË- Tre persona janë vënë në pranga në Vlorë pasi dyshohet se kanë dhunuar një 29-vjeçare.

Sipas policisë, të arrestuarit janë babai, vëllai dhe i fejuari i të resë.

Po ashtu, është sekuestruar 1 armë gjahu dhe një sasi municioni luftarak, që i posedonte babai i 29-vjeçares, në banesë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu