Donaldi lë shtëpinë e Big Brother? Interviston Arbana Osmanin, moderatorja vihet në siklet

0

Ka lënë mbrëmjen e sotme shtëpinë e Big Brother VIP, Donald Veshaj.
Ky nuk është as eleminim nga publiku as ndonjë penalizem tjetër, por plotësimi më në fund i një prej dëshirave të tij.

Donaldi ka kërkuar prej disa kohësh një intervistë me Arbana Osmanin dhe pikërisht “Vëllai i Madh” i ka plotësuar ditën e sotme dëshirë.

Arbana pas shumë kohësh ka zgjedhur të jap një intervistë mbi jetën e saj personale dhe profesionale.

Ajo u vu në siklet por tha: Ai eshte njeri fantastik, nuk ka asgje qe nuk me pelqen te ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu