Dua Lipa pëson incident në skenë teksa performonte në Argjentinë

0

ARGJENTINË- Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa po zhvillon turin e saj muzikor nëpër shtete të ndryshme të botës.

Së fundmi, teksa performonte në Argjentinë këngëtares i ka ndodhur një incident, por e kaloi me pozitivitet duke mos e bërë të madhe.

Ajo po këndonte në skenë teksa i gjuajti me këmbë një objekti në formë hëne, si pjesë e performacës së saj. Mirëpo për pak sekonda Duas i ngeci këmba në objekt dhe balerinët menjëherë shkuan ta ndihmojnë.

Pasi i hoqën objektin, këngëtarja nisi të qeshte duke e kaluar me shumë sportivitet të gjithë situatën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu