E hedhin divanin nga kati i tretë: Publikohet momenti kur gruaja…

0

Një incident që ndodhi të mërkurën (9 qershor) në rrethin Valide-i Atik, për pak sa nuk i mori jetën një gruaja që po dilte nga banesa e saj në Turqi.

Mesut Duran banor i po të njejtit pallat kishte blerë një divan të ri për shtëpinë e tij dhe të vjetrën e hodhi nga dritarja.

Ndërkohë gruaja që po dilte nga ndërtesa shpëtoi ‘për një qime’ pa i rënë divani në kokë.

Pas incidentit, Mesut Duran u shrpeh: ”Bleva një divan të ri. Pashë që nuk po kalonte njeri poshtë dhe mendova ta hidhja, por ndërkohë fqinji i katit të poshtën doli nga ndërtesa. U trondita, kur ajo doli. Mund të vdiste’.

Incidenti u kap nga kamera e sigurisë së ndërtesës dhe në pamje, duket gruaja që del nga ndërtesa ndërsa divani bie në dysheme.

Gruaja vazhdon rrugën e saj pasi shikon lart.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here