E hëna nis me emocione të forta, beqarët nisin njohjet e para, horoskopi ditor

0

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ditë energjike do jetë kjo e hënë për te dashuruarit. Shumë gjëra të bukura do ndodhin mes jush dhe partnerit dhe kënaqësitë do jenë te forta. Beqaret do kenë një ditë interesante.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Nëse jeni në një lidhje, kjo e hënë ka për të qëne një ditë e kënaqshme edhe pse jo me emocione aq të forta sa kishit ëndërruar. Beqaret duhet të tregohen sa më të kujdesshëm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Ata që janë në një lidhje të hënë do kenë arsye plot për të qënë të lumtur. Çdo çast ka për të qënë i mrekullueshëm dhe do ndihen me fat qe janë çift.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Do ndiheni si të plogësht të hënën ju të dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin nuk do jetë aq e mire sa ju keni ëndërruar. Mundohuni t’i ndryshoni gjërat sa më pare.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Ditë e mbushur më momente të bukura do jetë kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Nuk do keni aspak debate dhe probleme më të.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Ditë rutine do jetë kjo e hënë për ata që janë në një lidhje. Në disa momente do doni të largoni nga gjithçka dhe të kërkoni emocionet e munguara.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Marrëdhënia juaj me partnerin ka për të qenë shumë e trazuar të hënën. Në disa momente mund ta mendoni edhe ndarjen, por nuk do arrini ta hidhni dot këtë hapi.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Ne tërësi marrëdhënia në çift do jetë e mirë të hënën, pavarësisht ndonjë mosmarrëveshjeje te vogël që do kalojë sa hap e mbyll sytë. Dashurohuni si ta ndieni më atë që keni në krah.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Dita e hënë do filloje mirë, por në mësdite mund të ndodhin disa mosmarrëveshje të vogla. Mundohuni të jeni më tolerante dhe t’i pranoni gabimet tuaja. Beqaret nuk do preferojnë ta ndryshojnë statusin e tyre, por njohje të reja do pranojnë të kenë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Ditë e zakonshme do jete kjo e hënë për ata qe janë në një lidhje. Nuk do keni asnjë problem me partnerin tuaj, por nga ana tjetër asnjeri nuk do ketë nerva për të bërë surpriza.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Do bëni më shumë lëshime ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj ditë dhe marrëdhënia më të do filloje të përmirësohet ndjeshëm. Beqarët do kenë një ditë të mbushur më ngjyra, kënaqësi dhe emocione.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Mundohuni të mos e ndërlikoni më dorën tuaj në çift gjatë kësaj ditë sepse do vije një ditë kur do pendoheni pafund. Lëreni tjetrin të shprehe lirshëm atë qe ndjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu