E rëndë/ 27 vjeçari shqiptar ndërron jetë nga mbidoza

0

Fshatin Koretishtë në Kosovë,është tronditur pas ngjarjes së sotme, ku një i ri ka ndërruar jetë nga overdoza.

Sipas mediave 27-vjeçari Gëzim Orana rezulton se kishte kaluar në mbidozë së bashku me një familjarin e tij, por ky i fundit rezulton jashtë rrezikut për jetën dhe po trajtohet në spital.

Nuk dihen shkaqet që e çuan të riun nga Gjilani në një gjendje të tillë. Efektivët e policisë po hetojnë rrethanat e rastit në fjalë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu