E RËNDË/ Gjendet e vrarë me thikë e moshuara në Itali

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një e moshuar është masakruar me thikë.

Krimi u regjistrua në një dyqan ku shitej duhan në via Marchese De Rosa, Foggia, ku 70-vjeçarja u gjet e mbuluar nga gjaku dhe men jë plagë të rëndë. Raportohet se ajo ka humbur jetën direkt.

Karabinierët ndodhen në vendngjarje për hetimet. Për momentin nuk përjashtohet që të jetë një grabitje e shkuar keq.

Tashmë hetuesit kanë siguruar një sërë elementesh për identifikimin e autorit të vrasjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu