E rëndë në Itali, 35-vjeçarja vritet nga ish-partneri i saj përpara një restoranti, pranga autorit

0

Një 35-vjeçare nga Roma është vrarë mbrëmjen e djeshme në kryeqytet nga ish-partneri i saj pas një debati.

Ngjarja ka ndodhur në periferi të Fidenes, përballë një restoranti.

Burri arriti tek gruaja pasi debatoi me të, më pas e detyroi të largohej nga restoranti dhe e qëlloi disa herë.

Policia ka ndërhyrë menjëherë dhe ka arrestuar vrasësin që tentoi të arratisej.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu