E rëndë në Tiranë, 26-vjeçari bie nga lartësia teksa punonte, transportohet në spital

0

Një 26-vjeçar është transportuar në spital pasi dyshohet se ka rënë nga lartësia.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Papa Gjon Pali II”, ku dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi egjiptian A. M., 26 vjeç.

Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu