E rëndë në Tiranë, 60 vjeçari vret veten me armë zjarri, familjarët e gjejnë pajetë në banesë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 60 vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi me ininciale B.Z, dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Trupi i 60 vjeçarit është gjetur nha familjarët të cilët menjëherë lajmëruan policinë.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu