E zhdukur prej disa ditësh/Më në fund shqiptarja rikthehet në familjen e saj

0

Një fund i lumtur për 38-vjeçaren shqiptare të zhdukur prej disa ditësh.

Ajo tani pranë të afërmve të saj.

Esmeralda Arapi mësohet se është rikthyer pranë familjes së saj, duke i dhënë fund ankthit. Shqiptarja 38 vjeçare u zhduk nga shtëpia e saj në zonën e Gyzi, në Athinë, në 18 maj 2021.

Një ditë më parë, policia ka marrë një telefonatë ku është lajmëruar se ajo është rikthyer na banesën e saj dhe ndodhet e sigurtë dhe shëndosh e mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here