Egzona bëhet ‘viktima’ e radhës së trembjeve nga Donaldi

0

Egzona Rafuna është moderatorja e RTK-së e cila u bë pjesë e shtëpisë së BBV-së.

E si duket ajo është ambientuar shpejt brenda shtëpisë.

Por ajo ishte ‘viktima’ e radhës e cila u tremb nga Donaldi.

Ajo ishte duke fjetur teksa ngadalë u afrua Donaldi me një arushë të vogël para fytyrës së saj.

Moderatorja u frikësua dhe filloi duke i bërtitur Donaldit me të qeshur.

Donaldi është banori që ka frikësuar më së shumti banorët e BBV-së, ndërsa Monika ishte ‘viktima’ e këtyre rasteve.

https://www.instagram.com/p/CYWo0sbh5W4/?utm_medium=copy_link

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu