Ekskluzive/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, dyshohet për të plagosur (VIDEO)

0

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Elbasan-Tiranë .

Mësohet se një makinë është aksidentuar dhe ke përfunduar në mes të rrugës.

Dyshohet se drejtuesi i mjetit është lënduar, ndërsa shkak i aksidentit mësohet të ketë qënë shpejtësia tej normave të lejuara.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar qarkullimi i mjeteve dhe për pasojë ka krijuar trafik.

Policia dhe grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendgjarje./infowebmedia

VIDEO EKSKLUZIVE E SIGURUAR NGA INFOWEB MEDIA:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu