Ekskluzive/ Aksident në ‘pikën e vdekjes’ aksin Elbasan-Librazhd

0

Elbasan- Një aksident rrugor u regjistruar pasditen e sotme në Xibrakë, në vendin e quajtur “Bace Mbret”.

Siç duket dhe nga pamjet e siguruara nga InfowebTv duket se mjeti tip “Ford Fiesta” ka dalë jashtë rrugës.

Nga informacionet paraprake nuk raportohet për viktima.

Kjo rrugë është tepër problematike gjithmonë pas reshjeve.

Ndërkohë policia dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes. InfowebTv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu