Ekskluzive/ Bie kamioni në aksin Elbasan-Bradashesh

0

Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit në aksin Elbasan-Bradashesh.

Një kamion i tonazhit të rëndë është botuar në anë të rrugës në afërsi të rrethrrotullimit të Bradasheshit.

Nuk raportohet për viktima, por shoferi ka pësuar dëmtime të ndryshme në trup.

Për shkak të aksidentit është krijuar trafik në automjete.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe grupi hetimor që po punojnë për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.

Për më shumë shihni pamjet ekskluzive të siguruara nga infowebtv:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here