Nis rënia e euros dhe dollarit. Këmbimi valutor për sot

0

Bie euro dhe dollari, i ndjekin paundi britanik dhe franga zviceriane, njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.1. Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.1, Shitet 121.7

Paundi Britanik : Blihet 140.9, Shitet 142.2

Franga Zviceriane: Blihet 111.8, Shitet 112.7

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here