Ekskluzive/ Koha e keqe pengon uljen e avionëve në Rinas

0

Reshjet në vend, avionët ndryshojnë aeroportin, nuk ulen dot në Rinas.

Vendi ynë këtë të diel do të jetë në dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme ku vranësirat dhe shirat do të jenë prezent pothuajse gjatë gjithë 24–orëshit

Mësohet se avionë të nisur drejt aeroportit të Rinasit, janë ulur në aeroporte të tjera, për shkak të reshjeve të dendura në Tiranë. Ulja në Rinas ka qenë e pamundur.

Sipas satelitit dhe aplikacionit Flight Radar avionet sot në mëngjes nuk janë ulur nga koha e keqe dhe fortuna.

Avionet e kthyer që nuk po ulen dot jane linja e Zyrihut, Gjeneves, Londra me Easy Jet dhe Verona, raporton Infoweb Media.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu