Ekskluzive/ Përfshihet në flakë mjeti në aksin Tiranë-Elbasan në afërsi të tunelit të Kërrabës

0

Përfshihet nga flakët një mjet në aksin Tiranë-Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë në hyrje të tunelit të Kërrabës.

Nga pamjet ekskluzive të siguruara nga Infoweb Media shihet mjeti i përfshirë krejtësisht nga flakët. Policia dhe zjarrfikëset ende nuk kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Burime për Infoweb Media informojnë se drejtuesi e ka braktisur mjetin vetëm pak sekonda para se ai të përfshihet tërësisht nga flakët.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së mjetit. Infoweb Media

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu