Ekzekutuan në bashkëpunim mes tyre Kudret Saliajn, prokuroria kërkon masën e sigurisë për Mexhit dhe Dhurata Picarin

0

Mësohet se Prokuroria e Tiranës ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për Xhavit e Dhurata Picarin, si të dyshuar se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ekzekutuar Kudret Saliajn dy ditë më parë në Tiranë

Vendimi pritet të komunikohet gjatë seancës së ditës së nesërme në gjykatë, ku pritet të jepet dhe masa e sigurisë.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here