Elbasan/Gjendet një grua e mbytur në lumin Shkumbin

0

Elbasan -Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një grua është gjetur e pajetë.

Bëhet me dije se gruaja e pajetë, rreth 48 vjeç është gjetur në lumin Shkumbin. Ende nuk dihet identiteti i gruas. Mësohet se ajo kishte dalë nga banesa për të hedhur mbeturinat, por që nuk ishte kthyer më.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu