Elbasan/ I riu përplas me makinë vajzën 19-vjeçare

0

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes në Elbasan.

Një mjet ‘Toyota’ i drejtuar nga shtetasi A.Xh. ka aksidentuar M.Xh. 19 vjeçe e cila ishte këmbësore.
Ngjarja ndodhi në lagjen “Luigj Gurakuqi”.
Vajza është transportuar për në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, transmeton Infowebtv.

Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 09.01.2022, rreth orës 17:45, në lagjen “Luigj Gurakuqi” Elbasan, shtetasi A. Xh., 28 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar automjetin tip “Toyota” ka aksidentuar këmbësoren shtetasen M. Xh., 19 vjeçe banuese në Elbasan, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu