Elbasan/ U përplas me makinë e Policisë me motorr, ndërron jetë 66-vjeçari. Njoftimi i policisë. Emri dhe foto nga vendngjarja

0

Ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit shtetasi Kadri Myrteza., 65 vjeç i cili u përplas me makinën e policisë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Ngjarja ndodhi sot në mesditë.

Megjithëse u transportua menjëherë drejt spitalit, pë 66 vjeçarin nuk ka pasur asnjnë mundësi shpëtimi.

Ja njoftimi i Policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, është përplasur mjeti i policisë me një motoçikletë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motoçikletës shtetasi K.M., 65 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndëroi jetë në Spital.

Grupi hetimor ndodhet në vend-ngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu