Formacionet zyrtare D.Zagreb-Chelsea, ky është vendimi për Armando Brojën

0

Në orën 18:45, Dinamo Zagreb do të presë në fushën e tyre Chelsea për ndeshjen e parë të grupeve në Champions League.

Tuchel ka vendosur që në krye të sulmit të startojë nga minuta e parë Aubameyang dhe jo Armando Broja.

Formacionet zyrtare:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu