Foto lajm/ Protestuesi me çantën kuq e zi, mban në duar qese me vezë dhe qepë

0

Një prej protestuesve të mbledhur para bashkisë së Tiranës kishte marrë vezë dhe qepë.

Pasi i ka mbledhur, ai ka nisur të gjuajë drejt kordonit policor të vendosur para godinës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu