‘Frikacak’! Luizi rikthehet ‘fuqishëm’, debaton ashpër me Oltën: Ke për t’u penduar për ditën që ke hyrë në këtë shtëpi! (VIDEO)

0

Pasi Luizi mori veten nga ngjarja e fundit e ndodhur të martën në Prime, duket se tashmë është i gatshëm të nis “luftën” me banorët e tjerë… dhe e para është Olta.

Ditën e sotme Olta dhe Luizi janë përfshirë në një debat të fortë sot me njëri tjetrin.

Luizi: Ti më ke frikë mua!

Olta: Po tallesh? Ti je frikacak! Unë po të kisha frikë nuk e bëja këtë diskutim tani me ty!

Luizi: Nëse unë do jem këtu të dielën ti ke për tu penduar për ditën që ke hyrë në këtë shtëpi!

Olta: Domethënë ti po më kërcënon? Mirë se do e shohim!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu