Gazetarja e njohur dhe Endri Prifti çifti më i ri i showbiz-it?

0

Jemi në prag të një çifti të ri! Përflitet se gazetarja, Ola Bruko është në një romancë me këngëtarin shumë të dashur, Endri Prifti.

Bruko u nda pak kohë më parë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë për arsye të cilat gazetarja nuk ka dashur t’i bëjë publik.

Megjithatë sipas portalit “Pamfleti”, Ola thuhet se mund të jetë në një lidhje dashurie me Endri Priftin.

Marrëdhënia e tyre mendohet të ketë nisur gjatë një emisioni, kur vëllezërit Prifti ishin jo vetëm këngëtarë, por edhe bashkë-prezantues me gazetaren.

E mesa duket se deri tani çdo gjë po shkon më së miri, dyshja përflitet se kanë vendosur të bashkëjetojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu