Gjendet një i mbytur në lumin e Tiranës, pranë “Shkallës së Tujanit”

0

TIRANË – Gjendet një i mbytur në lumin e Tiranës, pranë “Shkallës së Tujanit”.

Burime për ABC bëjnë të ditur se në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe po mundohen të nxjerrin trupin nga kanioni ku ndodhet.

Nuk dihet nëse viktima ka qenë duke u larë apo ka rrëshqitur nga lartësia.

Mësohet se viktima është një burrë 63-vjeçar.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.09.2022, në impiantin e lumit në Brar, është gjetur i mbytur, pa shenja jete shtetasi S. F., 63 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu