Gjendet një trup i dekompozuar në një makinë në Greqi, ishte zhdukur që nga 31 dhjetori, era alarmoi kalimtarët

0

GREQI- Një burrë është gjetur i vdekur dhe në gjendje të dekompozuar. Mediat greke shkruajnë se burri është gjetur në Keratea, brenda një makine, jo shumë larg kishës së shenjtë të Agios Nikolaos në Keratea.

Sipas informacioneve të televizionit SKAI, bëhet fjalë për një person i cili rezulton i zhdukur më 31.12.22 dhe trupi i tij është pikasur nga kalimtar rastësor që ka ndjerë erën e rëndë të kufomës. Mediat shtojnë se personi në fjalë është me shtetësi të huaj, por nuk përcaktohet vendi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu