Gjendet pa shenja jete një burrë në anë të rrugës nacionale

0

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. 80-vjeçari u identifikua nga Policia si Abaz Metaj.

Gjithashtu nga verifikimet paraprake mendohet se temperaturat e larta dhe mosha mund të kenë shkaktuar arrest kardiak. Ndërkohë trupi po dërgohet në morgun e spitalit, për ekzaminimet ligjore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu