Ngjarje e frikshme në rrugën e Arbrit, shkëmbi bie mbi makinë, disa të plagosur

0

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në rrugën e Arbrit ku një gur është shkëputur duke goditur një makinën. Gjithashtu rrëshkitja e gurëve ka rrezikuar rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit. Po ashtu në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu