Godet përsëri Kryegjyqtarja, nuk ndalon së postuari video në Tik Tok

0

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në “pasarelë” sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka “harruar” krimin dhe është shfaqur duke bërë ‘modelen’ në Tik Tok, duke e kthyer zyrën në një pasarelë.

Pavarësisht kësaj ngjarjeje ajo ka vazhduar sërish me videot e tik tok-ut, kësaj here në makinën e saj:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here